Üks kuu, 3 EnterTrainerit, 8 meeskonnasündmust

Ka lauamäng võib olla hea meeskonnatöö lahendus

Aprill 2022 oli EnterTrainingus põnev kuu. Korraldasime üle mitme aasta kõvasti rohkem live sündmuseid kui virtuaalseid. Kohe näha, et Eestis saabub kevad ja hakkab taanduma pandeemia. Teeme siin väikese ülevaate lahendustest, kombinatsioonidest, koostööst ja ka mõnest apsakast, et ikka päris ausad olla. Kui soovid, et mõtleksime kaasa, kuidas Sinu järgmist sündmust kaasavamaks ja põnevamaks muuta, võta meiega ühendust!

Miks:

maailma muutvate meeskondade heaks

Mis:

Innovatsiooniklubi – online, Inimbingo , Heaolu heaks, Fookuse juhtimine, Motivatsioon, FreshBiz, Ava kohver, Go Team aardejaht.

Kus:

virtuaalsündmusel Šveitsis ja Brasiilias, füüsiliselt Soomes Haminas, Eestis Narvas, Laitses ja Tallinnas.

Kes:

Meeskonnakaaslaste uusi külgi aitab avastada perspektiivi muutmine.

ligi 250 osalejat kaheksast organisatsioonist

Mõne sündmuse jaoks on hea ühendada mitu erinevat meetodit. Nii ühendasime OP Corporate Bank meeskonnapäeval Inimbingo ja Heaolu heaks meetodid üheks mõnusaks komboks. Muuseas, Heaolu heaks toimus just sellisel moel Eestis (ja ilmselt isegi maailmas) esimest korda! Originaalis online sündmusena loodud meetodi Heaolu heaks viisime esimest korda Tallinna tänavatele. Juhtisime osalejad GPS-rakenduse abil kontorist Maakri kvartalis sündmuse asukohta Telliskivi loomelinnakus. Seal jätkasime juba mõnusa Inimbingoga, mille käigus tutvuti teineteise kohta käivate faktide ja lugudega

Inimbingo toimus peagi ka Narva linnuses Fortaco rahvusvahelise meeskonnaga, kes kohtus tol päeval esimest korda, et planeerida pikemat ühist koostööprojekti. Kuna üheks päevaks oli EnterTrainingus planeeritud 4 sündmust (!) saime siin rõõmustada ägeda võrgustiku üle, mis alati vajalikke abikäsi pakub. Inimbingode käigus näiteks tuvastati Eesti esimene 125 000 krooni võitja saates Kes tahab saada miljonäriks ja meeskonnaliige, kes suudab süüa pool liitrit jäätist 2 minutiga. 

Heast võrgustikust saame rääkida ka kahe sündmuse läbiviimisel. Tiina-Katrina kutsuti virtuaalselt Austria-Brasiilia ühissündmusele rääkima innovatsiooni muutmisest igapäevaseks ja juhtima üht meie lemmik-meetodit Innovatsiooniklubi – online. Soomes Haminas saime aga käia läbi viimas väga mõnusat just selle linna põhist Go Team Aardejahti. Kas teadsid, et seal asub Soome kõige suurem lipp? Ja see on tõesti suur!

Koostöö aitab ka suured kivid mäkke liigutada.

Alati ei lähe kõik aga nii nagu planeeritud. Kui ettevalmistusi teevad kolm inimest mitmes kohas, võib juhtuda, et avastad viimasel hetkel mõne möödarääkimise. Nii saime viimasel minutil enne Ava kohver sündmust veel veidi ümberkorraldusi teha, aga jõudsime tänu alati planeeritud ajavarule kenasti graafikusse. 

Et iga järgmine sündmus sujuvamalt kulgeks ja oskuseid ikka juurde tuleks, käis Tiina-Katrina aprillikuus koolipinki nühkimas. Peale põnevaid arutelusid nii õppejõudude kui väga mitmekesise seltkonnaga kaasõppureid, on läbitud kursus Coachivad põhimõtted muutuste juhtimisel. Nüüd on järgmised muutused kohe jälle põnevamaks väljakutseks, sest on uusi teadmisi, mida testima ja rakendama asuda.

Kuigi meie töö pakub päris parajalt põnevust, on seda ägedas meeskonnas ja võrgustikus alati tore teha. Ilma väljakutseteta oleks elu igav ja õnneks juhtub neid igavusepeletajaid piisavalt harva! Kuna lahendusi on meie tööriistakohvris üle 200, saame toetuda nii lemmik-lahenduste kogemusele kui avastada ka enda jaoks uusi ja põnevaid meetodeid, millega sündmuseid rikastada ja kaasavaid kogemusi luua. Võta ühendust, kui plaanid oma järgmist sündmust!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga