Ahelreaktsioon - online

Osalejad töötavad koos välja põhimõtted, luues see-järel oma minirajad. Ühendades kõik rajad video vahendusel tekib imeline kaug-ahelreaktsioon!

Play Video

Peamised tulemused

  • Strateegiline planeerimine

  • Suhete tugevdamine

  • Juhtimine

  • Leidlikkus

KIRJELDUS

Osalejad kohtuvad videokonverentsi käigus ja asuvad leiutama põnevaid ideid ahel-reaktsioonide loomiseks, mille igaüks valmis ehitab ja üles filmib. Ühiselt otsustatakse, milliseid masinavärke ehitada, et luua üks tõeliselt muljetavaldav ahelreaktsioon. Iga meeskond leiab viisi visuaalselt ühendada erinevate meeskonnaliikmete videod ning raja algust ja lõppu silmas pidades asutakse ehitama ahelreaktsioone kõigest kättesattuvast! Kui videod on saadetud, koostame meie neist lõbusa videoklipi, mis ühendab kõigi osalejate pingutuse.

ÕPIVÄLJUNDID

Edukaks osutuvad meeskonnad, kes võtavad aja planeerimiseks ja ühise visiooni loomiseks. See on tõsi nii suuremas plaanis kui „Ahelreaktsioon – online“ meetodi käigus. Kui ühine pilt on loodud, asub iga meeskonnaliige täitma oma ülesannet lastes tegevuse käigus lendama kogu oma loovuse ja leidlikkuse, et ehitada valmis ahelreaktsioon kõigest, mis kodus või kontoris näppu hakkab. Meisterlikkus võib peituda nii kannatlikkuses doominokive ritta seades kui ka leidlikkuses kasutada köögitarvikuid põnevate üleminekute loomiseks.

Samuti võite olla huvitatud:

In the picture - remote
Kõik pildile - online
The infinite loop
Lõksus virtuaalmaailmas - online