Online sündmused

Meeskonnatreeningud üritused ja tegevused

Kuidas teha mõtestatud ajurünnakut osalejatega, kes näevad teineteist vaid ekraanilt? Kuidas kontrollida, kas veebiseminaril peetav esitlus ka kuulajateni jõuab? Kuidas teha tõelist koostööd, kui ühiste eesmärkide ja usalduse asemel näeme vaid ärevaid nägusid ja loeme segases järjekorras ilmuvaid sõnumeid? See kõik on tehtav tõhusate töövahendite ja paraja teadmistepagasiga.

Saame aidata ootuseid kaardistada, koostada koosolekuplaani, ühendada õiged tööriistad teie ürituse eesmärkidega, muuta koosolekud ja üritused tõhusamaks, luua osalejatele kaasahaaravaid kogemusi ja korraldada veebipõhiseid meeskonnapäevi!

Meie kirg on toetada meeskondi nende arengus. Kuna veebiüritused muutuvad üha tavalisemaks, toome teieni kõik oma teadmised ja kogemused koostöö, kohtumiste kujundamise, meeskonna arendamise ja tehniliste lahenduste kohta, et luua turvaline ja arendav virtuaalne keskkond teie meeskonnale.

Kas oled veebikohtumiste maailmas algajaga või oskuslik koosolekute moderaator? Meil on pakkuda rohkesti tööriistu ja ainulaadseid lahendusi, et luua erinevaid sündmuseid vastavalt soovitud eesmärkidele ja kaasata inimesi enne veebiüritusi, nende ajal ja pärast.

Online sündmused

Meie meeskonna arendamise meetodid

Break out bingo
Inimbingo - online

Motivation workshop

The infinite loop
Lõksus virtuaalmaailmas - online
In the picture - remote
Kõik pildile - online
Escape the mob - online
Põgenemine maffia eest - online
Chain reaction
Ahelreaktsioon - online

Kõik meie vinged online meeskonnatöö arendamise meetodid leiad siit!

Leia meid sotsiaalmeedias

Mida kliendid meie kohta ütlevad
Swedbank logo

“Eesti Kaubandus-Tööstuskoja korraldatud veebiseminar teemal „Enesejuhtimine kaugtööl“ oli  väga kasulik ja informatiivne, kuna ootamatult oli vaja hakata kodukontorist töötama igapäevaselt. Tiina- Katrina pikk isiklik kogemus kaugtöö tegemisel ja inspireeriv kaasamise oskus, jätsid koolitusest väga professionaalse mulje. Koolitajat oli veebis väga hea jälgida ja kuulata, kõne oli väga selge. Lisaks oli väga professionaalne ka koolituse korralduslik pool ja osalemiseks vajalik tehniline eelinfo. Kõik oli läbi mõeldud ja toimis hästi. Suure ettevõttena, kus eriolukorras Swedbankis on kodutööd tegemas suur osa personalist, oli meil isiklike uute teadmise saamisele ka väike lisaootus - leida koostööpartner, kes saaks koolitada ka meie töötajaid. Mõlemad ootused täitusid.”

Swedbank logo
“Enesejuhtimine kaugtööl” töötubadest kevadel 2020"

"Andis palju uusi huvitavaid ideid, mida rakendada tulevikus"

Swedbank logo
“Enesejuhtimine kaugtööl” töötubadest kevadel 2020"

"Hea on aeg-ajalt tähtsad asjad meelde tuletatud saada, eesmärkide seadmine, motiveerimine jne. ja ka midagi uut kuulda silmaringi laiendamiseks"

Valik seniseid kliente