Privaatsuspoliitika

EnterTraining OÜ-s veebiaadressiga www.entertraining.ee on meie üheks prioriteediks külastajate privaatsus. See privaatsuspoliitika ülevaade tutvustab, millist teavet kodulehel kogutakse ja salvestatakse, ning kuidas me kogutud teavet kasutame.

Kui teil on lisaküsimusi või kui soovite lisateavet meie privaatsuseeskirjade kohta, võtke meiega ühendust.

See privaatsuseeskiri kehtib ainult meie kodulehe külastamise kohta seoses teabega, mida meiega jagate või mida kodulehel kogutakse. Neid eeskirju ei kohaldata teabe suhtes, mis on kogutud muude kanalite kaudu kui see veebisait.

Nõusolek

Meie veebisaiti kasutades nõustute meie privaatsuspoliitikaga ja nõustute selle tingimustega.

Kogutav teave

Isikuandmed, mida teil palutakse esitada, ja põhjused, miks teil neid palutakse esitada, tehakse teile selgeks kohas, kus me palume teil esitada oma isiklikud andmed.

Kui võtate meiega otse ühendust, võime saada teie kohta lisateavet, näiteks teie nime, e-posti aadressi, telefoninumbrit, sõnumi sisu ja / või manuseid, mille võite meile saata, ning mis tahes muud teavet, mille võite edastada.

Kontole registreerimisel võime küsida teie kontaktandmeid, sealhulgas selliseid andmeid nagu nimi, ettevõtte nimi, aadress, e-posti aadress ja telefoninumber.

Kuidas me teie teavet kasutame?

Kogutud teavet kasutame mitmel viisil, sealhulgas selleks et 

  • pakkuda, hallata ja hooldada meie veebilehte
  • täiustada, isikupärastada ja parendada oma veebisisu 
  • mõista ja analüüsida, kuidas külastajad meie veebilehte kasutavad 
  • uusi tooteid, teenuseid ja funktsioone arendada
  • suhelda kasutajatega kas otse või ühe meie partneri kaudu, sealhulgas klienditeeninduse jaoks, et pakkuda värskendusi ja muud veebisaidiga seotud teavet ning turundus- ja reklaamieesmärkidel 
  • e-kirjade saatmiseks
  • pettuste tuvastamiseks ja ärahoidmiseks 

Logifailid

EnterTraining järgib logifailide kasutamise standardset protseduuri. Need failid logivad külastajaid veebisaitide külastamisel. Kõik hostinguettevõtted teevad seda osana hostimisteenuste analüüsist. Logifailide kogutud teave sisaldab Interneti-protokolli (IP) aadresse, brauseri tüüpi, Interneti-teenuse pakkujat (ISP), kuupäeva ja kellaaega, väljumislehti ja võimalusel klikkide arvu. Neid ei seostata ühegi isikut tuvastava teabega. Teabe eesmärk on lähenemiste analüüsimine, saidi haldamine, kasutajate liikumise jälgimine veebisaidil ja demograafilise teabe kogumine.

Küpsised ja veebimajakad

Nagu iga teine ​​veebisait, kasutab ka EnterTraining küpsiseid. Neid küpsiseid kasutatakse teabe, sealhulgas külastajate eelistuste ja veebisaidi lehtede salvestamiseks, kuhu külastaja jõudis või mida ta külastas. Seda teavet kasutatakse kasutajakogemuse optimeerimiseks, kohandades meie veebilehe sisu vastavalt külastaja brauseri tüübile ja / või muule teabele. Küpsiste kohta üldisema teabe saamiseks lugege “Mis on küpsised”. 

Reklaamipartnerite privaatsuseeskirjad

Kolmandate osapoolte reklaamiserverid või reklaamivõrgud kasutavad tehnoloogiaid, näiteks küpsiseid, JavaScripti või veebimajakaid, mida kasutatakse nende vastavates reklaamides ja meelelahutuslikel linkidel, mis saadetakse otse kasutaja brauserisse. Kui see juhtub, saavad nad automaatselt teie IP-aadressi. Neid tehnoloogiaid kasutatakse nende reklaamikampaaniate tõhususe mõõtmiseks ja / või teie reklaamitud sisu isikupärastamiseks, mida näete oma külastatud veebisaitidel. Pange tähele, et EnterTraining OÜ-l puudub juurdepääs ja kontroll nendele küpsiste üle, mida kasutavad kolmandate osapoolte reklaamijad.

Kolmandate osapoolte privaatsuseeskirjad

EnterTraining OÜ privaatsuseeskirjad ei kehti muude reklaamijate ega veebisaitide kohta. Seega soovitame teil täpsema teabe saamiseks tutvuda nende kolmandate osapoolte reklaamiserverite vastavate privaatsuseeskirjadega. See võib sisaldada nende tavasid ja juhiseid teatud võimalustest loobumise kohta.

Võite küpsised keelata oma brauseri üksikute suvandite kaudu. Täpsema teabe saamiseks küpsiste haldamise kohta konkreetsete veebibrauseritega leiate selle brauserite vastavatelt veebisaitidelt.

GDPR andmekaitseõigused

Soovime olla kindel, et oleksite kõigist oma andmekaitseõigustest täiesti teadlikud. Igal kasutajal on õigus järgmistele tingimustele:

Juurdepääsuõigus – teil on õigus nõuda oma isikuandmete koopiaid. Võime selle teenuse eest võtta väikest tasu.

Õigus parandusele – teil on õigus nõuda, et parandaksime teie arvates ebatäpse teabe. Samuti on teil õigus nõuda, et täiendaksime teavet, mis on teie arvates puudulik.

Kustutamisõigus – teil on teatud tingimustel õigus taotleda, et me kustutaksime teie isikuandmed.

Töötlemise piiramise õigus – teil on õigus nõuda, et teatud tingimustel piiraksime teie isikuandmete töötlemist.

Õigus töötlemisele vastuväiteid esitada – teil on teatud tingimustel õigus vaidlustada meie isikuandmete töötlemine.

Õigus andmete teisaldatavusele – teil on õigus nõuda, et me edastaksime kogutud andmed teatud tingimustel teisele organisatsioonile või otse teile.

Kui soovite mõnda neist õigustest kasutada, võtke meiega ühendust.

Laste teave

Julgustame vanemaid ja eestkostjaid jälgima ja juhendama oma laste veebitegevust.

EnterTraining ei kogu teadlikult isiklikku tuvastatavat teavet alla 13-aastaste laste kohta. Kui arvate, et teie laps esitas meie veebisaidil sellist teavet, soovitame meiega kohe ühendust võtta ja teeme kõik endast oleneva, et viivitamatult eemaldada selline teave meie registritest.