Loome võimalusi arenguks läbi ühiste lõbusate väljakutsete

EnterTraining OÜ tegutseb eesmärgiga tõsta Eesti ja lähiriikide meeskondade koostöö- ja suhtlusoskuseid, et üha rohkem ettevõtteid saavutaksid oma maailma muutvaid visioone. Ettevõttele on nime andnud lähenemine, mida kasutame meeskondade arendamisel – entertraining – ehk tõeliselt kaasav ja kogemust loov arengukeskkond, kus mänguliselt ja turvaliselt meeskonnana kasvada. 

Meeskonnatöö


1-4 TUNNISED TÖÖTOAD

Soovid teha meeskonnaga midagi lõbusat või põnevat, mis samas parandaks koostööd? 1-4 tunnised koolitused on just selleks

Pikemad koolitused


1-2 PÄEVASED KOOLITUSED

Pikemad koolitused on mõeldud meeskondadele, kes soovivad oma koostöös jõuda uuele tasemele

Konverentside Ergutajad


Konverentside vahepalad

Oled korraldamas konverentsi ja soovid, et publik oleks ärkvel ja kaasatud? Pakume erinevaid ergutajaid ja vahepalasid, mis energiat juhtida aitavad

Kõned, modereerimine


INSPIRATSIOONIKÕNED JA SÜNDMUSTE MODEREERIMINE

Pakume põnevaid teemasid, kaasavaid ettekandeid ja kvaliteetset ürituste modereerimist

Online sündmused


ONLINE SÜNDMUSED

Online koosolekud on reaalsus paljude meeskondade jaoks. Üha enam lisandub aga uusi koostöövorme, mis samuti veebiavarustesse kolivad. Nii ergutavad tegevused, inspireerivad kõned kui tõhus sündmuste juhtimine sobivad nii tava- kui virtuaalmaailma!


SÜNDMUSED

Meie unikaalsed meeskonnategevused arendavad koostööd, suhtlusoskuseid ja tõelist meeskonnatööd nii kaug-, tava- kui hübriidmeeskondades! Me armastame suhelda oma publikuga, inspireerida osalejaid ja aidata luua positiivseid muutusi teie ettevõttes. Me usume, et meie meeskonnatööd arendavad kogemused aitavad teil saavutada soovitud eesmärke koos püsivate tulemustega. Seejuures olgu kogemused ka lõbusad ja kaasahaaravad!Teeme koos teie meeskonnad veel paremaks!