Sisemise motivatsiooni töötuba

Põhiteemad

  • Eesmärgipärane tegutsemine

  • Ühendus iseenda, teiste ja eesmärkidega

  • Meisterlikkus ja areng

  • Iseseisvuse vabadus ja vastutus

ÜLEVAADE

Motivatsioon tundub sageli midagi täiesti müstilist ja arusaamatut. Mõnikord on teda ootamatult lademes ja mõnikord tuleb teda tikutulega taga ajada. Õnneks on müstilise teemana motivatsiooni ka piisavalt uuritud ning jõutud valiku teemadeni, mida motivatsiooni koostisosadeks võib pidada.

Lähtudes kahest hinnatud lähenemisest oleme koostanud ja testinud oma motivatsiooni retsepti, mis aitab luua ja kinnistada flow-tunnet ning jõuda tulemusteni. Kuidas seda meeskonnas toetada? Tuleb mõista ja mudeldada eeskuju, eemaldada takistused ja võimaldada meeskonnaliikmetel leida enda tasakaal neljas valdkonnas: eesmärk, ühendus, meisterlikkus ja iseseisvus.

Räägime motivatsioonist nii isiklikust kui teaduslikust vaatenurgast: kuidas mõjutavad meid selge või suur eesmärk, oma oskuste kasutamine ja õpivõimalused, hea kontakt teistega ja võimalus ise otsustada või valikuid teha. Analüüsime, miks mõnikord on ühte aspekti rohkem vaja kui teist. Mõtestame, kui oluline on mõista nii enda kui kolleegide üldiseid eelistusi, aga ka nende muutumist ajas.ÕPIVÄLJUNDID

Parem enda mõistmine

Tugevam koostöö kolleegidega

Tõhusam teineteise mõistmine

Sisemise motivatsiooni alustalade tundmine

 

Soovitused
Rimi Baltic

"Nii teema kui esitlus olid põnevad."

PARE Kärt Kinnas, tegevjuht

“Suur tänu, et jagasid meiega oma väärtuslikke mõtteid ja praktilisi tööriistu. Mulle personaalselt oli see kindlasti edasiminek ja mõnes asjas lausa ahhaa-moment. Meil on nüüd kokkulepped koosolekute osas, näit. päeva esimeses pooles me omavahel koosolekuid ei lepi. Meil on kokkulepe, et keskendumise ajaks on nähtav märguanne teistele. Mul juba väga positiivne kogemus ka selle kasutamisest. Mõnusalt sain keskenduda ilma, et teiste asjad oleks sisse sõitnud. Hädavajalik.”

Samuti võite olla huvitatud:

avel-chuklanov-DUmFLtMeAbQ-unsplash
Enesejuhtimise töötuba
Screenshot 2021-04-06 183214
Efektiivne online esinemine - töötuba