meeskonna arengu töötoad

Kogemuste loomine meeskonna kasvuks

Meeskonna arendamise töötoad on kuni poolepäevased lahendused, mis keskenduvad ühele või kahele meetodile, mis juhivad soovitud teemat või lahendatud lahendust. Teema sissejuhatus avab seansi, mis koosneb ühest lahendusest või meetodite kombinatsioonist, mis soovitud tulemuse saavutamiseks üksteist toetavad.

Meie meeskonna arendamise töötubades on keskmes üks või kaks meetodit. Meetodid valitakse soovitud tulemuste põhjal. Valime õiged lahendused pärast vajaduste ja ootuste arutamist sisu ja tulemuste üle. Entertraineritena hoiame tasakaalus kvaliteetset sisu kaasahaaravate tegevustega, et tekitada muutusi käitumises. See ongi EnterTraining!

Seminaride, artiklite ja muu sisu rohkuses oleme keskendunud kogemuste loomisele, mis toovad esile meeskonnas juba olemasolevad teadmised. Nendele ehitades ja neid täiendades saame juba luua uut värtuslikku teadmist ja kogemusi, mis viivad tõeliste avastusteni ja äratundmiseni. Nii võib meie töötubades uusi ideid ja lähenemisi õppida nii läbiviijalt kui teistelt osalejatelt, aga avastada ka uusi seoseid juba igas osalejas endas olevate teadmiste vahel.

Meie peamine roll on luua turvaline keskkond teie meeskonna arenemiseks. EnterTrainingu sündmused põhinevad avastustel neuroteadustest, sotsioloogiast, psühholoogiast ja teistest käitumisteadustest. 

1–4 TUNNISED LAHENDUSED

Meie meetodid

1–4 tunnised sessioonid sobivad suurepäraselt seminaridele, konverentsidele, strateegiapäevadele ja suveüritustele, kus meeskond koguneb. Arvestades ürituse eesmärki, toimumiskohta ja grupi suurust (mis võib olla vahemikus 5 kuni 5000 inimest), saame valida meetodid, mis ühendavad meeskonda ning innustavad ühise eesmärgi nimel koos töötama.

Fookuse juhtimise töötuba
Fookuse juhtimise töötuba

Motivation workshop

Engaging online trainings
Kaasavate koolituste töötuba
jess-bailey-Bg14l3hSAsA-unsplash
Koostöökultuuri töötuba
Screenshot 2021-04-06 183214
Efektiivne online esinemine - töötuba
katrina-wright-yMg_SMqfoRU-unsplash
Sisemise motivatsiooni töötuba
avel-chuklanov-DUmFLtMeAbQ-unsplash
Enesejuhtimise töötuba

Valik seniseid kliente