Kõik on uus maikuus!

Miks:

Maailma muutvate meeskondade heaks

Mis:

Orkestriproov, häkaton meeskonna kultuuri arendamiseks, Haunted House Online, IBuild, Ava kohver, Fookuse juhtimine

Kus:

Tallinn, Narva-Jõesuu, Helsingi, Tartu

Kes:

Ligi 280 osalejat kuuest organisatsioonist

Kui seda suudame, suudame kõike

Paari tunniga trombooonimäng selgeks? Meiega kindlasti.

Meil on üle 200 erineva meetodi nii live, online kui hübriidsündmusteks. Ja on vaid üks Orkestriproov. On meeskonnalahendusi, millel on wow-efekt ja on neid, mis toovad tiimile pikaajalist kasu. Siis on neid, mille läbiviimine on täielik rõõm ja neid, mille korraldamine on omaette projektijuhtimise meistriklass. Kõike seda pakub Orkestriproov. Ja just see oli üks meie maikuu kõrghetki!

Mõnikord tuleb klient meie juurde väga selge sooviga. Nii kohtusime ALSO tiimi esindajaga. Olles ise muusikalise taustaga oli Orkestriproov tema silmis see ainus ja õige. Õnneks oli valik õige nii planeerides kui ka meeskonnaga elamusest osa saades! Iga osaleja sai vaid paari tunniga selgeks viiuli, vioola, tšello, trombooni või löökpilli mängimise, et ühiselt tõeline meistriteos ette mängida. Tulemus oli tõeliselt muljetavaldav! Kui juba selline kogemus meeskonnal selja taga, on usk endasse ja meeskonna võimetesse tõeliselt kõrge ja järgmised väljakutsed tunduvad juba hoopis lihtsamini saavutatavad.

Koostöö väärtus

Meie paindlik töö tähendab mõnikord tõesti kummalisi kontori-kohti!

Meil jagus väljakutseid maikuusse veel: ühel päeval kaks sündmust eri riikides. Õnneks oli ühe sündmuse juurde igatahes abikäsi vaja: kui eesti, inglise ja soome keel on tiimis igapäevased, siis venekeelsete sündmuste korral saame koostööd teha heade partneritega oma ägedast võrgustikust. Inimesed on tõesti parim osa meie tööst: nii meeskonnad, kelle arengusse saame panustada, kui tiim ja võrgustik, kellega koostööd saame teha!

Kultuuri häkkimas

Eriti põnev on töötada meeskondadega, kes on ise kõrgelt motiveeritud. Nii oleme tänulikud kauaaegsele partnerile agentuurile Hype, kes kutsus Tiina-Katrina mentoriks LHV ettevõtte kultuuri arendamise häkatonile. Sellist inspiratsioonipuhangut, värskeid ideid ja kirglikke inimesi igal pool ei kohta, aga Telliskivisse kogunes seda kõike kaheks päevaks tõeliselt palju!

Kummituslik 13 ja reede

Tore näide koostööst meie ägedas võrgustikus: sündmust modereeris Läti kolleeg Dace

Üks kõhe reede 13. kulges sobivalt: kogunesime Katana  globaalse tiimiga virtuaalsesse kummitusmajja, kust välja pääsesid vaid kõige tragimad meeskonnatöö tegijad. Õnneks oli tegu eriti ägeda tiimiga, nii et kedagi ära ei söödud ja kõik pääsesid kõhedal kuupäeval kummituste küüsist, et kogu tiimiga ikka üha vingemalt oma eesmärkide poole liikuda.

Fookus paigas

Maikuu saime mõnusalt Peipsi järves lõpetada. Kõigepealt sattus Tiina-Katrina läbi viima fookuse juhtimise töötuba EASi Tartu kontori ruumis nimega Peipsi järv, aga ega siis päris Peipsis ka käimata jäänud. Kui jahedad suplused aitavad mõnel meist fookust hoida, siis töötoas keskendusime vähem ekstreemsetele võimalustele nagu eesmärgistamine ja ahviaju taltsutamine.

Muidugi on käimasolevate sündmuste kõrval vaja ka järgmised ette valmistada, nii et maikuus plaanisime ja korraldasime ka juunikuiseid sündmuseid. Neist aga pikemalt juba järgmises ülevaates! Seni naudime kõik suve ja kel suvepäevadeks või meeskonnasündmusteks veel plaanid pooleli, need leiavad ägedaid lahendusi meie hooajasündmuste lehelt.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga