Sündmused

Meeskonnatreeningud üritused ja tegevused

Meie unikaalsed meeskonnategevused arendavad koostööd, suhtlusoskuseid ja tõelist meeskonnatööd nii kaug-, tava- kui hübriidmeeskondades!

Me armastame suhelda oma publikuga, inspireerida osalejaid ja aidata luua positiivseid muutusi teie ettevõttes. Me usume, et meie meeskonnatööd arendavad kogemused aitavad teil saavutada soovitud eesmärke koos püsivate tulemustega. Seejuures olgu kogemused ka lõbusad ja kaasahaaravad!Teeme koos teie meeskonnad veel paremaks!

Saame aidata ootuseid kaardistada, koostada koosolekuplaani, ühendada õiged tööriistad teie ürituse eesmärkidega, muuta koosolekud ja üritused tõhusamaks, luua osalejatele kaasahaaravaid kogemusi ja korraldada põnevaid meeskonnapäevi!

Meie kirg on toetada meeskondi nende arengus. Toome teieni kõik oma teadmised ja kogemused koostöö, kohtumiste kujundamise, meeskonna arendamise ja tehniliste lahenduste kohta, et luua koostöö rikas ja arendav keskkond teie meeskonnale.

Meil on pakkuda rohkesti tööriistu ja ainulaadseid lahendusi, et luua erinevaid sündmuseid vastavalt soovitud eesmärkidele ja kaasata inimesi enne üritusi, nende ajal ja pärast.

Sündmused

Meie meeskonna arendamise meetodid

20220609_205556
Meie lugu

Motivation workshop

20220615_181222
Meeskonna Tangram
20220824_165740
Väärtuste värv
20220203_134453
Lahkuse retsept
IMG_20211017_141922
Võrgustiku väärtus

Kõik meie vinged meeskonnatöö arendamise meetodid leiad siit!

Leia meid sotsiaalmeedias

Mida kliendid meie kohta ütlevad
Swedbank logo

“Eesti Kaubandus-Tööstuskoja korraldatud veebiseminar teemal „Enesejuhtimine kaugtööl“ oli  väga kasulik ja informatiivne, kuna ootamatult oli vaja hakata kodukontorist töötama igapäevaselt. Tiina- Katrina pikk isiklik kogemus kaugtöö tegemisel ja inspireeriv kaasamise oskus, jätsid koolitusest väga professionaalse mulje. Koolitajat oli veebis väga hea jälgida ja kuulata, kõne oli väga selge. Lisaks oli väga professionaalne ka koolituse korralduslik pool ja osalemiseks vajalik tehniline eelinfo. Kõik oli läbi mõeldud ja toimis hästi. Suure ettevõttena, kus eriolukorras Swedbankis on kodutööd tegemas suur osa personalist, oli meil isiklike uute teadmise saamisele ka väike lisaootus - leida koostööpartner, kes saaks koolitada ka meie töötajaid. Mõlemad ootused täitusid.”

Swedbank logo
“Enesejuhtimine kaugtööl” töötubadest kevadel 2020"

"Andis palju uusi huvitavaid ideid, mida rakendada tulevikus"

Swedbank logo
“Enesejuhtimine kaugtööl” töötubadest kevadel 2020"

"Hea on aeg-ajalt tähtsad asjad meelde tuletatud saada, eesmärkide seadmine, motiveerimine jne. ja ka midagi uut kuulda silmaringi laiendamiseks"

Valik seniseid kliente