Jõulud kontoris

Meeskonnaliikmete koostöös valmib kontorisse jõulupuu koos nimeliste jõulusokkidega teineteisele heade soovide kinkimiseks.

Peamised tulemused

  • Pühade meeleolu

  • Tänulikkuse mõtteviisi arendamine

  • Meeskonnaliikmete väärtustamine

  • Jätkusuutlikus

KIRJELDUS

Iga meeskond saab kaunistamiseks osa 2D kuusepuust, mis jääb peale meeskonnasündmust kontorit kaunistama. Koos tuleb otsustada kuuse täpne asetus, et oksad omavahel parajalt kattuks ja stiilse jõulupuu moodustaksid. Materjalidena taaskasutame ringlusesse minevat paberit. Kuusepuu kaunistamiseks vajalike ehete ja juhiste saamiseks tuleb lahendada põnevaid ja meeleolukaid ülesandeid. Iga osaleja saab ka nimelise jõulusoki, et kuusepuu kuni jõuludeni häid soove kannaks: peale sündmust saab jõulusokke täita vahvate väikeste kingitustega, luues meeskonnas nii tänulikkuse ja teineteise väärtustamise kultuuri.

ÕPIVÄLJUNDID

Koos meisterdamine ja ülesannete lahendamine toob meeskonnaliikmed teineteisele lähemale ning näitab kolleegide erinevaid oskuseid. Meetodi käigus on kasu nii loomingulisest lähenemisest kui juhiste täpsest järgimisest. Valminud kuusepuu ja kõik jõulukaunistused jäävad kontorit kaunistama soovitud ajaks luues pühademeeleolu ja meenutades ühist kogemust. Kuusepuu käib hoiustamiseks kokku, et järgmistel jõuludel taas meeskonda rõõmustama tulla. Suurimaks väärtuseks on nimelised jõulusokid, mida täita heade soovide ja kinkidega. Kuuse ja ehted valmistame vanapaberist väärindades nii materjale jätkusuutlikult.

Veel valikuid:

20220609_205556
Meie lugu
20220203_134453
Lahkuse retsept