Puhkame Juulis!

Juulikuu oli EnterTrainingus võluvalt vaikne. Korraldasime 5 meeskonnasündmust ja muul ajal puhkasime palju. Õnneks viisid sündmuseid ka põnevatesse paikadesse Eestis, nii et seiklustest puudust ei tulnud!

MIKS:

Maailma muutvate meeskondade heaks

MIS:

Go Team aardejaht, Suur pilt

KUS:

Narva-Jõesuu ja Toosikannu

KES:

Ligi 320 klienti kahest organisatsioonist

Selle suve peamised meetodid olid esindatud ka juulikuus: Suur pilt ja Go team aardejaht. Kui üks viib osalejad erinevate põnevate paikadega tutvuma, siis teine keskendub tiimile endale ja avab läbi loovuse ja koostöö meeskonna või ettevõtte väärtuseid ja visiooni.

Suure osa suvisest juulist saime veeta imelises kohas võrratu liivaranna ja põneva arhitektuuriga. Nii neid kui tuletorni, supluskaarikuid kui mitmeidki spaasid said Enefit Power’i meeskonnad avastada sisuka aardejahi käigus. Nimelt toimusid meeskonnasündmused Narva-Jõesuus, kus meid ootas suurepärane suvine rannailm ja väga vahvalt tegusad tiimid.

Suurt suve saime mõnusalt järve kaldal veeta ka Toosikannul, kus Tallinna Vee vinge meeskond ühe eriti muljetavaldava Suure pildi kokku pani! Suur pilt loob hea võimaluse mõelda ettevõtte väärtustele ja luua koos kolleegidega midagi tõeliselt silmapaistvat, mis jääb osalejatele nautimiseks veel hiljemgi: kokku pandud Suur pilt jõuab ettevõtte kontorisse, tehasesse või kliendiesindusse, et ka edaspidi meenutada hea koostöö ja vägeva meeskonna võlusid.

Ja ongi kõik, ülejäänud kuu valmistasime ette järgmisi sündmuseid, aga ka puhkasime. Kamba peale käisime läbi vist pea kogu Eesti! 

Kui Sinu meeskonnal veel üks suvine sündmus mõttes, võta kindlasti ühendust! Eesti suvi kestab teadupoolest veel septembriski, nii et jõuame kindlasti midagi toredat, kaasavat ja kasulikku korraldada. Saada meile sõnum siinsamas kodulehel või kirjuta otse: info@entertraining.ee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga