Augusti arengud

Augustikuu oli nelja sündmusega vahelduseks päris rahulik. See sobis meile hästi, sest päris korralikku puhkuseseiklust sellesse suvesse mahutada ei saanudki, aga see-eest saime palju olla erinevates ilusates Eestimaa paikades! Augustis tegime küll kodumaale mõnusa ringi peale toimetades nii Tallinnas, Alutagusel, Märjamaal kui Tartu külje all. Lisaks mõned sõidud lähinaabrite juurde, et ikka kõik vajalik kraam meeskonnasündmuste korraldamiseks kohal oleks.

MIKS:

Maailma muutvate meeskondade heaks

MIS:

Go Team aardejaht, Suur pilt, NetWorth

KUS:

Mäeotsa puhketalu, Hotel L’embitu Tallinnas, Luhtre Turismitalu, Alutaguse puhkebaas

KES:

Ligi 160 klienti kahest organisatsioonist

Lõuna-Eestisse viis meid üks Suur pilt: seda korda suisa pildiraamiga auto katusel! Sarnased sündmused erinevatele tiimidele annavad meile põneva sissevaate meeskondade toimimisse. Mõnikord on raske koostöö, mõnikord jällegi oma osa ära tegemine. Ja mõnikord saame koos töötada tiimidega, kus kõik sujub, meeleolu on mõnus, ka keerulised tulemused tuuakse uhkelt koju ja kõige selle juures pole välist suunamist või vihjeid peaaegu vajagi! Seekord oli just selline äge sündmus eriti ägedas asukohas.

Ägeda kogemuse tõi meieni ka uus klient tervishoiu valdkonnast, kes oma rahvusvahelise meeskonna Tallinnasse kokku tõi. Tänu heale koostööle Estraveliga saime ka meie osa põnevast sündmusest, sest pakutud meeskonnatreenigutest jäi sõelale just meie Suur pilt. Sellest ei saanud aga mitte tavaline Suur pilt, vaid hoopis midagi uut! Kliendiga arutades ja kogemusi jagades tekkis hoopis uus meetod, mida nüüd ka kõigile teistele pakkuda saame. 

Kui Suure pildi puhul on põhirõhk osalejate omavahelisel koostööl ja pildi disainimine käib käsikäes professionaalse kunstnikuga, siis Väärtuste värvid on uus lahendus, mis annab suurema loomingulise vabaduse osalejatele disainida pildid just enda äranägemise järgi. Muidugi on koostööl ikka oluline koht, muidu poleks see ju päris õige EnterTrainingu meetod! Kuna tegevuse põhirõhk on visuaalsel loojutustamisel ja ettevõtte või meeskonna väärtustel, sobib see meie portfooliosse väga hästi.

Kui ühe ettevõtte suvepäevade nimeks on Hea Koostöö Päev(ad), siis oleme meie eriti põnevil ja rõõmsad, kui saame sündmuse õnnestumisse oma panuse anda. Koostöö sujub paremini siis, kui teame, kellega koos töötame. Mõnikord juhtub aga, et oleme küll pikalt ühes organisatsioonis või isegi meeskonnas olnud, aga teadmine teineteise tugevuste ja huvide kohta on piiritletud. Siis sobib eriti hästi meie vahva tutvumismeetod Võrgustiku väärtus. 

See mõnus sündmuse käivitaja paneb osalejad nii endasse vaatama kui teiste osalejatega mõtestatult kontakte looma. Ühenduslülideks saavad lemmik-sarjade või toidu asemel aga hoopis eelistatud tegevused ja ka väljakutsed või õpisoovid. Nii võib leida kolleegid, kellelt soovitut õppida, või kellega hoopis mõne ühise huvi üle arutleda.

Arutleda oleksime ise rohkemgi tahtnud taas Alutagusel Go Team aardejahti korraldades, aga pakkudes venekeelset sündmust, olid meie meeskonnaliikmete keeleoskustel omad piirid. Õnneks saime jälle kampa toreda partneri, kes meid juba mitme venekeelse sündmuse korraldamisega aidanud, et keelebarjääri tõttu osalejatele vinge kogemus pakkumata ei jääks! Hilissuvine väga sajune ilm meenutas esimesi sündmuseid sama ettevõttega suve alguses. Õnneks olimegi plaaninud lahendused nii õue kui tubase ilma jaoks ja kõik kulges mõnusalt.

Kui ametlikult suvi kuni septembri teise pooleni kestab, siis Eestis kipub ikka kooli algusega ka sügise tunne tekkima. Sel aastal toetas üleminekut hästi ka ilma muutumine suurest suvest jahedaks sügiseks. Suure rõõmuga saatsime kooli ühe oma meeskonnaliikme ja eks teised jätkavad suurte arenguentusiastidena oma õpiteekondasid ikka ka. Õnneks lubab meie valdkond igast sündmusestki kuhjaga õppida – nii ette valmistades, korraldades kui analüüsides. Kui sinu meeskonna areng veidi tuge vajab, võta kindlasti ühendust! Saada meile sõnum siinsamas kodulehel või kirjuta otse: info@entertraining.ee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga